Vesivärava 9 maja välisilme on saanud  oma lõpliku kuju. Fassaaditööd on lõpetamisel ning tellingud võetakse maha järgneva 2 nädala jooksul. Maja üldala peatsest valmimisest annavad tunnistust ka oktoobri alguses lõppevad hoovitööd.

Maja välitööde lõppemisel kandub fookus sisetöödele. Hetkel on siseruumides käsil maalritööd, hüdroisolatsioonitööd ja märgruumide plaatimine. Parketi paigaldus uutesse kodudesse algab novembris.

Detsembriks on esimesed korterid juba põhimõtteliselt valmis. See tähendab, et parkett, liistud ja siseuksed on paigaldatud, seinad ja laed värvitud, laesisesed kohtvalgustid paigas ja märgruumid plaaditud ning varustatud sankeraamika ja -tehnikaga.

Vesivärava 9 uued kodu muudab veelgi nauditavamaks läbimõeldud ja mugavad  BISLY „TARK KODU“ lahendused. Koduomanikud saavad avada korteriuksi võtmeta, kaugjuhtida rõdupistikud ning loomulikult ventilatsiooni. Korterites ei puudu ka “Magic Switch” lüliti, mille abil saab kõik tuled kodust lahkudes kustutada ühe näpuvajutusega.

Kõik Vesivärava 9 korterid on tänaseks müüdud!

Kui aga otsid kodu Kadriorus, siis registreeri huvi meie uue premium-klass projekti – JAAPANI AIA RESIDENTS – vastu SIIN. Jaapani vanasõna ütleb, et on olemas uks, mille kaudu hea õnn siseneb, aga võti on sinu käes. Lase õnn sisse ning registreeri oma huvi juba täna!